Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 125.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne Tirane (TRS-719-13S)

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 e organizuar ne ambient te hapur me 1 tualet.

Dyqani  eshte i pajisur me vetrate xhami duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi.

Ambienti i brendshem eshte i shtruar me pllaka, ka te instaluar sistemin e aspirimit dhe 1 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: lokal, dyqan, zyra etj.

Ka akses ne rrugen 5 Maj, zonen e Medreses etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullte pronesie.

 

Cmimi 125.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera te Prokuroria e Tiranes (TRR-413-38)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera te rruga Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Aparta...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-815-61m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-413-40)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera te Farmacia Greke ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:350 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-413-41)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Adidas ne Tirane. Apartamenti ndodhet n...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane (TRS-413-42)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane gjimnazit “Cajupi” ne Tir...

Cmimi:95.000 euro