Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -112 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-719-14T)

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshe i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Dhomat jane te medha, te shtruara me parket dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites per shkak te orientimit.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhomen e gjumit.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Prane tij ndodhen te gjitha sherbimet e nevojshme si: supermarkete, kafene etj.

Pallati ofron administrim, ashensor etj.

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, rrugen e Durresit, rrugen Asim Vokshi etj.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile me qera per aktivitete te ndryshme ne afersi te zones se Selvies ne Tirane , (TRR-414-54a)
Tirane,Albania

Vile 1- kateshe me qera ne ne rrugen Tafaj ne Tirane, afer me zonen ...

Cmimi:100.000 ALL

Zyra me qera prane prane qendres se Tiranes (TRR-215-49b)
Tirane,Albania

Ambjent per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-57L)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-58b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:300 Euro

Dyqan me qera prane liqenit artificial ne Tirane (TRR-414-59b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e p...

Cmimi:300 Euro