Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -152 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane rruges ne Durresit ne Tirane (TRR-819-12T)

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe.

Me nje siperfaqe totale prej 152 m2 ambienti eshte i organizuar ne:

Kati i dyte: hapsire e hapur dhe tualet.

Kati i trete: 3 ambiente zyrash dhe tualet.

Siper katit te trete ndodhet nje tarace e cila ofrohet bashke me zyren.

Ambienti ofrohet i mobiluar ose i pamobiluar ne varesi te preferencave.

Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, organizata te ndryshme etj.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen Fortuzi dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-315-58b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:3000 Euro / m2

Vile 1 - kateshe per shitje ne Laprake prane Spitalit Ushtarak te Tiranes (TRS-315-59b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe tok...

Cmimi:62.000 Euro

Dyqan ne shitje ne qender te Tiranes (TRS-315-60m)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. I lokalizuar ...

Cmimi:54.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-615-5b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Banes...

Cmimi:112.200 Euro

Apartament per zyra me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-415-1b)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndod...

Cmimi:400 Euro