Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -132 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-819-13S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruges kryesore.

Ka nje siperfaqe totale 132 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar ne kushte shume te mira. Salloni eshte i shtruar me pllaka ndersa dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Sistemi i ndricimit eshte led dhe ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme. Dyert jane te reja dhe dritaret jane dopio xham duke eleminuar totalisht ndotjen akustike. Dhoma matrimoniale eshte me tualet personal.

Ka te instaluar sistemin chiller ne cdo ambient per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen Abdyl Frasheri, rrugen Ismail Qemali, zonen e Bllokut etj.

 

Cmimi 1000 Euro/Muaj (pa taksa)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-814-10j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:500 euro

Ambjent per zyra me qera prane 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-814-11j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apa...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 i pamobiluar me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-814-13j)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartame...

Cmimi:650 euro

Apartament luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-814-14K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Banesa ndodh...

Cmimi:2500 euro

Apartament per biznes dhe banim per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-916-18K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Apartam...

Cmimi:80.000 euro