Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -226 m2
Cmimi - 750 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-819-14S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. 

Ka nje siperfaqe totale eshte 226 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, nje korridor, 2 tualete dhe nje verande.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.

Shtepia eshte ne kushte shume te mira. Ambienti eshte i shtruar me pllaka. Dhomat jane te bollshme dhe me drite natyrale gjate gjithe dites.

Veranda eshte e madhe dhe ofron nje ambient relaksi. Rrethohet nga nje parvaz me lule te gjelberuara perqark dhe me vetrata te medha xhami.

Apartamenti ofrohet per banim ose per biznes. 

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Laprakes, ne rrugen Dritan Hoxha dhe rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 750 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRS-813-25d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartame...

Cmimi:1200 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-813-26)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Madhe, te Komuna e Parisit....

Cmimi:850 euro/m2

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-813-27)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:800 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane (TRR-813-28)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:300 euro

Apartament 4+1 ne shitje prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRS-813-29)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Aparta...

Cmimi:125.000 euro