Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-819-15T)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ashensor.

Me nje siperfaqe prej 55 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga 1 kondicioner i vendosur ne sallon.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket cilesor.

Zona eshte mjaft e preferuar nga vendasit dhe te huajt per shkak te pozicionit te saj.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 350 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)
Tirane,Albania

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me pop...

Cmimi:1500 /m2

Apartament me qera tek kompleksi Karl Topia, Zogi i Zi, Tirane, (TRR-101-77)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Zogu i Zi. Me nje siperfaqe totale prej 75 m2...

Cmimi:250

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa, afer restorant Fresku ne Tirane, (TRS-101-78)
Tirane,Albania

Apartament modern afer restorant Fresku ne Tirane, afer ajrit te pas...

Cmimi:60.000

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres (DRS-714-1)
Durres,Albania

Dyqan ne shitje prane shkolles Nene Tereza ne Durres. Ambjenti ndod...

Cmimi:290.000 euro

Dyqan per shitje afer qendres ne Tirane, (TRS-101-79)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje pozicionuar ne nje nga qendrat tregtare ne mes te T...

Cmimi:300.000