Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -413 m2
Cmimi - 6500 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Godine me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-819-16S)

Godine 2-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje ndertese.

Ka nje siperfaqe prej totale prej 413 m2 e organizuar ne 2 kate ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 243 m2 ndersa kati i dyte 170 m2.

Dyqani ofrohet bosh dhe mund te arredohet sipas biznesit qe do operoje ne vazhdim. 

Zona ku pozicionohet objekti eshte ne nje pike strategjike ofron mundesi shume te mira reklamimi duket qene prane rruges kryesore.

Prona eshte e pershtatshme per biznese qe kane mundesi vizionare per qellimet e tyre.

Ka akses ne rrugen e Kavajes, rrugen Him Kolli, rrugen e Durresit dhe shume prane Qendres.

 

Cmimi 6500 Euro/Muaj (pa taksa)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1017-3L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane zones Komuna e Parisit ne Tirane, (TRS-1017-4d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:56.000 Euro

Vile 2-kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-1017-5L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane , (TRS-1017-6a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te buku...

Cmimi:195.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-1017-7L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:210.000 Euro