Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 1200 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane zones se TEG-ut ne Tirane (TRR-819-17T)

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar ne menyre moderne.

E gjithe siparfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicionere te vendosura ne te gjitha ambientet.

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura te qytetit e cila ofron administrim, roje, kamera sigurie 24 ore.

Brenda rezidences ndodhet edhe nje pishine e perbashket.

Nje vend parkimi eshte i perfshire ne cmim.

Ka akses te lehte ne zonen e Lundres, autostraden Tirane-Elbasan dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1200 Euro/month

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe me qera pas Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-714-25j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Memo Bejko ne Tirane. Vila ndodhet...

Cmimi:2500 euro

Apartament 2 + 1 ne shitje te rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-22b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:112.800 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-614-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. ...

Cmimi:950 euro/m2

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tiranes (TRR-614-24b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:350 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje prane stadiumit Tomorri ne Berat (BRS-315-1b)
Berat,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen 5-Maji ne Berat. Ndodhet ne rru...

Cmimi:280.000 Euro