Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -319 m2
Cmimi - 3500 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 kateshe me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-819-18a)

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi rezidencial te mirenjohur.

Vila eshte e perbere nga 3 kate me siperfaqe te brendshme 319 m2 , dhe oborr prej 800 m2.

Hapesira e brendshme organizohet ne kati i pare qe ofron: sallon, kuzhine, te vecuar, tualet dhe akses direct ne ballkon.

Kati i dyte 3 dhoma gjumi , verande, 2 tualete.

Ndersa kati 0 jane 2 dhoma gjumi, dhome lavanteri.

Ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Sistem qendror ngrohje dhe ftohje ne te gjitha ambientet e viles.

E shtruar e gjitha me parket cilesor.

Oborri eshte i mirembajtur me bar dhe peme te ndryshme.

Ofrohet dhe 2 vende parkimi.

Rezidenca ofron administrim te mire, pishina verore, restorant, bar etj.

 

Cmimi 3500 Euro/muaj (taksa te perfshira)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane , (TRR-113-19)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen  Muhamet Gjollesha ne Tirane. Me n...

Cmimi:400

Apartament me qera 3+1 ne rrugen Mihal Ciko, afer rruges se Durresit, Tirane (TRR-113-20d)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durres...

Cmimi:600 euro

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane , (TRS-113-22)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apar...

Cmimi:126.500 Euro

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit, Tirane (TRS-113-23)
Tirane,Albania

Apartament per shitje perballe gjimnazit Qemal Stafa. Apartamenti nd...

Cmimi:1100 euro/m2

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Laprakes, Tirane, (TRR-213-1)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne Laprake, Tirane. Me nje siperfaqe prej 400...

Cmimi:....