Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -111.7 m2
Cmimi - 89.500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-819-19T)

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ashensor buze rruges kryesore.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 111.7 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 95 m2 i organizuar ne:  sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe ballkon.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Shtepia eshte e orientuar nga jug-lindja.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka cilesore.

Ka akses te lehte ne rrugen Dritan Hoxha, rrugen Theodor Keko dhe zonave te tjera perreth.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 800 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje tek Zogu i Zi ne Tirane (TRS-415-66m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. P...

Cmimi:67 000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-34j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane. Apartament...

Cmimi:270 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Kinostudio ne Tirane (TRS-514-34j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Apa...

Cmimi:126.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje sheshi Karl Topia, Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-514-35a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Cmimi:61.750 Euro

Ambjent per zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-514-37a)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes. Ambjenti pozicionohe...

Cmimi:450