Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -53.6 m2
Cmimi - 45.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-819-20S)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati parafabrikat buze rruge kryesore.

Ka nje siperfaqe prej  53.6 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon i mbyllur.

Shtepia ofrohet e pamobiluar vetem me kuzhinen. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka.

Dritaret jane me duralumin te pajisura me grila.

Shtepia ofron drite natyrale gjate gjithe dites dhe eshte e orientuar nga veri-lindja.

Zona eshte e qete, aty prane gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 45.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-3L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane plazhit San Pietro. Toka ka nje siperfa...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-119-12L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shte...

Cmimi:400 Euro

Garsoniere me qera prane rrugen Siri Kodra, ne Tirane (TRR-119-13S)
Tirane,Albania

Garsoniere me qera ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:200 Euro

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali, ne Tirane (TRS-119-14S)
Tirane,Albania

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen J...

Cmimi:287.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze, ne Tirane (TRR-119-15S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Inajete Dum...

Cmimi:500 Euro