Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 250 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-819-21T)

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe me mobilim bashkekohor.

Pronari ofron kondicioner per ngrohje dhe ftohje.

Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.

Pallati ofron administrim dhe eshte i pajisur me kamera sigurie.

Ka akses te lehte ne zonen e Dajtit, rrugen Xhanfize Keko dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 250 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje ne Babrru ne Tirane (TRS-419-60T)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale p...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-419-61S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:290 Euro

Toke per shitje ne zonen e Berxulles ne Tirane (TRS-419-62L)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:467.500 Euro.

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem (GLS-419-1S)
Golem,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne k...

Cmimi:35.000 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Pallatet Agimi ne Tirane (TRR-419-64L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:500 Euro