Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -77 m2
Cmimi - 330 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-919-11L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter  pa ashensor pas Drejtorise se Higjenes ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe totale prej 77 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe 2 ballkone te rrethuar me vetrata xhami.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar me pjesen e kuzhines, tavolinen e ngrenies dhe arredimin e njeres prej dhomave te gjumit.

Ka nje organizim te rregullt dhe te gjitha dhomat jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen e te gjithe ambientit.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten si : markete, furre buke, farmaci, institucione dhe shkolla te niveleve te ndryshme etj.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Ismail Qemali, rrugen Pjeter Budi etj.

Cmimi: 330 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera afer rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-418-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRS-418-17L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:70.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-418-18L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:10.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-19L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:1400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-418-20L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodh...

Cmimi:1100 Euro