Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -112.4 m2
Cmimi - 850 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Gardes se Republikes ne Tirane (TRR-919-12S)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me nje siperfaqe te brendshme prej 112.4 m2.

Ambienti i brendshem organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 depo, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil te kendshem dhe bashkekohore. 

Dhomat jane te shtruara me parket druri cilesore ndersa pjesa tjeter eshte e shtruar me pllaka.

Kuzhina ofrohen te gjitha fasilitet e duhura si sobe, mikrovale, lavastovilje, frigorifer etj.

Ka te instaluar sistem chiller ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt, prane saj mund te gjeni sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ne cmim ka te perfshire nje vend parkimi ne katin -2 te pallatit.

Ka akses ne rrugen Ibrahim Rugova, Liqenin Artificial, zonen e Bllokut etj.

 

Cmimi 850 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-214-6)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes , (TRR-214-7)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Aparta...

Cmimi:500

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-214-8b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane....

Cmimi:400 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-214-9b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-214-10b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartament...

Cmimi:250 Euro