Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Apartament/Zyre me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-919-13S)

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 60.1 m2 e organizuar ne dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 tualet dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e pamobiluar ne kushte te mira.

Dhomat jane te shtruara me parket, ndersa pjesa tjeter me pllaka.

Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyre, klinike, fondacione, etj.

Ka te instaluar 1 kondicioner ne kuzhine per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte qendrore dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si: shooping center, dyqane, lokale, restorante, tregu i Pazarit te Ri etj.

Ka akses direkt ne zonen e 9 katesheve, rrugen Konstandin Kristoforidhi, rrugen e Barrikadave etj.

 

Cmimi 350 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-519-49L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane. Ndod...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-519-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. N...

Cmimi:160.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-519-51S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te...

Cmimi:2500 Euro

Zyre me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. (TRR-519-53T)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te ...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. (TRR-519-52T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:800 Euro