Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -102.8
Cmimi - 98.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 modern ne shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-919-14S)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 102.8 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 91.8 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me nje stil modern. 

Ambienti i brendshem eshte i shtruar me parket.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate dites.

Orientimi i apartamentit eshte nga jugu dhe perendimi.

Ka te instaluar 2 kondicioner inverter ne sallon dhe ne dhomen matrimoniale.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka akses direkt ne rrugen Idriz Dollaku, rrugen Mihal Grameno, zonen e Ali Demit etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 98.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent per zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1215-29b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndo...

Cmimi:500 Euro

Ambjent me qera ne afersi te zones se Selvise ne Tirane (TRR-1215-30K)
Tirane,Albania

Ambjent me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Ambjenti ndodhet n...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-1215-31K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Apartam...

Cmimi:110.000 euro

Vile nje kateshe per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres (DRS-1215-1K)
Durres,Albania

Shtepi per shitje ne rrugen Panorama ne Maminas, Durres Shtepia poz...

Cmimi:52.000 euro

Ambient per zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-32b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. N...

Cmimi:700 Euro