Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -152 m2
Cmimi - 185.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje tek 9-kateshet ne Tirane (TRS-919-15T)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 152 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 134 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon, 3 dhoma gjumi, kuzhine te vecuar, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet e pamobiluar pervec kuzhines dhe eshte ne kushte mjaft te mira.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte i orientuar ne drejtim te jug-perendimit.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar per shkak se ndodhet prane sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne zonen e Pazarit te Ri, sheshin Skenderbej dhe rrugeve te tjera lidhese.

Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 185.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent per zyre me qera ne nje nga qendra e biznesit me te njohura ne Tirane , (TRR-715-36a)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. ...

Cmimi:18 /m2

Dyqan per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-715-37b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:38.000 Euro

Vile 1 - kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-715-38b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka s...

Cmimi:63.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kunes ne Shengjin , (SHS-715-2a)
Shengjin,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kunes ne Shengjin. Ndodhet ne ...

Cmimi:51.600 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-715-40b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:250 Euro