Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 180.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRS-919-16S)

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me nje siperfaqe prej 100 m2 e cila organizohet ne dhome ngrenje me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet, korridor, 1 depo dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet e pamobiluar ne kushte te mira.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket druri dhe kane dalje ne ballkon, ndersa pjesa tjeter eshte e shtruar me pllaka.

Prona eshte e pershtatshme per banim si dhe per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyre, klinike etj.

Apartamenti ofron mundesi shume te mira reklamimi duke qene e pozicionuar ne katin e dyte dhe me pamje nga rruga kryesore.

Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim.

Zona eshte qendrore dhe ka akses te shpejt ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Deshmoret e 4 Shkurtit, Bulevardin Gjergj Fishta etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 180.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 2 kateshe me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-1118-43E)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti, pas Kullave Binja...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1118-44L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Nd...

Cmimi:600 Euro

Lokal ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1118-45E)
Tirane,Albania

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne T...

Cmimi:808.500 Euro

Apartament 1+1 ne shitje tek Pallatet Agimi ne Tirane (TRS-1118-46E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri, tek pallatet Ag...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament per zyra me qera shume prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1118-47d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. A...

Cmimi:700 Euro