Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -102 m2
Cmimi - 330 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-919-17S)

Apartament/Zyre me qera prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 102 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ofrohet i pamobiluar vetem me kuzhinen.

Dhomat jane te bollshme dhe me drite natyrale gjate gjithe dites.

Shtepia eshte e pershtatshme per banim si dhe per zyra, fondacione, institucione te ndryshme etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, prane Parkut te Madh, zones se Qytetit te Studentit etj.

 

Cmimi 330 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyra moderne me qera ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane (TRR-119-26S)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2...

Cmimi:2250 Euro

Dyqan me qera ne zonen e Unazes se Re, ne Tirane (TRR-119-27S)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne zonen e Unazes se Re, ne rrugen Sabri Preveza, ne T...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-119-28L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:850 Euro

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne Tirane (TRR-119-29S)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Ti...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-119-30L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodh...

Cmimi:700 Euro