Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -30 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-919-18T)

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri brenda nje qendre biznesi.

Zyra ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient te hapur dhe tualet te perbashket.

Ambienti eshte i pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: avokati, agjensi turistike, zyre kontabiliteti etj.

Zona eshte mjaft e preferuar dhe ofron lehtesira per shkak te pozicionit qe ka.

Pallati ofron administrim dhe kamera sigurie gjate gjithe kohes.

Ka akses te lehte ne zonen e Bllokut, sheshin Nene Tereza dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRS-118-64d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:99.000 Euro

Zyre me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-218-1d)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin ...

Cmimi:200 Euro

Zyre me qera prane qendres se Tirane (TRR-218-2d)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene...

Cmimi:300 Euro

Ambient biznesi me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-218-4R)
Tirane,Albania

Ambient me qera prane Qendres se qytetit ne Tirane, pjese e nje Qend...

Cmimi:440 euro

Toke me qera prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane (TRR-218-3R)
Tirane,Albania

Toke me qera ne fshatin e Domjes ne Tirane. Toka shtrihet ne nje si...

Cmimi:800 Euro