Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 250 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRR-919-19S)

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Ka nje siperfaqe prej 130 m2 e organizuar ne ambient te hapur.

Ambienti eshte i pershtatshem per magazinime te ndryshme.

Zona eshte e qete dhe shume prane rruges Dritan Hoxha, zones se Zogut te Zi, zones se Laprakes etj.

 

Cmimi 250 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane, (TRR-817-19d)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-817-20L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-817-21K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se T...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-817-22L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet n...

Cmimi:400 Euro

Magazine me qera ne Tirane ne zonen e Kasharit (TRR-817-23K)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0. Magazina ka nje...

Cmimi:4000 Euro