Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -36 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1019-8T)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te ri pa ashensor.

Me nje siperfaqe prej 36 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet.

Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne kushte shume te mira.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicioner te vendosur ne sallon.

Zona eshte mjaft e preferuar dhe ndodhet prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresin, rrugen Mine Peza dhe shume prane qendres se Tiranes.

 

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1014-3j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.Banesa ndodhe...

Cmimi:350 euro

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1014-5j)
Tirane,Albania

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.Ambjenti perfshin gjysmen e k...

Cmimi:1175 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane lagjes Pavarsia ne Vlore (VLS-715-2b)
Vlore,Albania

Apartament per shitje prane rruges Gjergj Kastrioti ne Vlore. Ndodh...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1014-6j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Prokurorise se Tiranes.Apartamenti po...

Cmimi:82.000 euro

Ambjent per biznes ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1014-7j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Ambjenti nd...

Cmimi:365.000 Euro