Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane rrruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1019-10a)

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi, korridor dhe tualet.

I saporinovuar totalisht me cdo gje te re. 

Ambienti eshte i shtruar me parket druri, kuzhina disponon te gjitha pajisjet, dritaret me izolim termik dhe akustik.

Ngrohje ftohje nepermjet kondicionerve.

E orientuar Jug Perendim me pamje te hapur perpara dhe plot diell gjate gjithe dites.

Pallati ofron  administrim, ashensor, parkim ne oborrin e pallatit per rezidentet.

Me akses te lehte ne rruget Sami Frasheri, Myslym Shyri, Reshit Collaku dhe Bulevardi Gjergj Fishta.

Ne afersi ndodhet restorante , bar kafe te njohura ne Tirane.

 

Cmimi 500 Euro/muaj (taksa te perfshira) I negociueshem.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ndertese 5 kateshe per shitje prane spitalit te Lezhes , (LES-318-1a)
Lezhe,Albania

Objekt per shitje ne qytetin e Lezhes. Ndertesa ndodhet brenda ne q...

Cmimi:450.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane (TRR-318-67R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Dyqani ndodhe...

Cmimi:385 Euro

Apartament per zyre me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane, (TRR-318-68d)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane. ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane (TRS-318-69R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Gjimnazit A. Z. Cajupi ne Tirane. Apart...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane (TRS-318-70L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stefan Shundi ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:80.000 Euro