Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -72 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1019-12T)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 72 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet ne nje zone e cila ofron lehtesira te shumta.

Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, Zogun e Zi, rrugen Mine Peza dhe zonave te tjera afer.

 

Cmimi: 300 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-114-45b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane , (TRR-114-46b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartament...

Cmimi:500 Euro

Apartament luksoz me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-114-47)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane (TRR-114-48)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te qete...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-114-49b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartame...

Cmimi:450 Euro