Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -86.36 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1019-14L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane Muzeut Kombetar.

Ka sipeerfaqe te bredshme prej 86.36 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale, dhoma matrimoniale eshte e shtruar me parket.

Pallati eshte ndertuar ne vitet 96’ dhe eshte shume i mirembajtur.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt. 

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode.

Cmimi: 450 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1016-23K)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zyra ndodhet ne kati...

Cmimi:2300 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1016-26K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne ka...

Cmimi:1000 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1016-27L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndo...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1116-39L)
Tirane,Albania

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane. Pozici...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per shitje prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRS-1016-30K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne...

Cmimi:42.000 euro