Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -121 m2
Cmimi - 1200 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-1019-15T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe totale prej 121 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre moderne.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga sistem qendror ciller.

Ballkoni ofron pamje fantastike te zonave perreth.

Pallati ofron administrim dhe kamera sigurie 24 ore ne dite.

Zona eshte mjaft e preferuar nga vendasit dhe te huajt pasi ndodhet prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses direkt ne bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen e Elbasanit, sheshin Skenderbej dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1200 Euro/muaj (tatimi i perfshire).

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-517-36d)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet...

Cmimi:1960 Euro

Vile dy kateshe per shitje prane rruges Vath Turja ne Durres, (DRS-517-2d)
Durres,Albania

Vile dy kateshe per shitje ne Durres. Vila ka nje siperfaqe trualli...

Cmimi:200.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane (TRS-517-37L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:195.000 Euro

Apartament 1+1 me qera te kompleksi Vizion Plus ne Tirane , (TRR-517-38a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-517-39L)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane shkolles Dora D’Istria ne Tirane. Nd...

Cmimi:300 Euro