Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 1300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1019-16T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe i kompletuar me cdo gje.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga sistem qendror ciller i vendosur ne te gjitha ambientet.

Ballkoni ofron pamje te zonave perreth.

Zona eshte mjaft e sigurt dhe e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Pallati ofron administrim, mbikqyrje dhe kamera sigurie 24 ore.

Nje vend parkimi ne katin e -1 te pallatit ofrohet ne cmim.

It has direct access in Elbasani street, Papa Gjon Pali II street, Deshmoret e Kombit boulevard etj.

 

Cmimi: 1300 Euro/muaj (tatimi i perfshire)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera tek ish Ekspozita ne Tirane (TRR-415-80m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozic...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-515-1b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozic...

Cmimi:1000 Euro

Toke per shitje prane fshatit Bruke ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-515-2b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges kryesore te Rinasit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:44.000 Euro

Lokal me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-515-25m)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Me hyrje te vecant...

Cmimi:700 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-515-26b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen At Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:240 Euro