Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -446 m2
Cmimi - 1.500.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1019-17T)

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet buze rruges kryesore.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate te cilat kane nje siperfaqe perkatesisht me siperfaqe 150 m2, 240 m2 dhe 56 m2 te organizuara ne:

Kati i pare: 3 ambiente te ndara dhe tualet te cilat momentalisht sherbejne si biznes.

Kati i dyte: 2 sallone sebashku me kuzhine, 5 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Kati i trete: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi.

Vila eshte shume e pershtatshme per banim por edhe per biznes.

Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, zonen e 21-Dhjetorit dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1.500.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-619-11T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:97.000 Euro

Vile 2-kateshe prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-619-12L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka sip...

Cmimi:75.000 Euro

Zyre duplex me qera ne Qender te Tiranes (TRR-619-13S)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3...

Cmimi:900 Euro

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-619-15S)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte...

Cmimi:600 Euro

Dyqan me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-619-16T)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:600 Euro