Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -112 m2
Cmimi - 800 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-1019-18L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e e 7-te te nje pallati te ri shume prane Bllokut.

Ka siperfaqe totale prej 112 m2 te organizuar ne sallon sebashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korrodor dhe ballkon.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen e te gjithe ambientit.

Dhomat e gjumit jane te shtuara me parket dhe te mbushura me drite natyrale.

Ballkoni ofron pamje te kendshme te zones perreth dhe te rruges kryesore.

Pallati eshte i ri i pajisur me 2 ashensor, ofron administrim dhe kamera sigurie 24-ore.

Zona eshte e zhvilluar dhe shune e preferuar nga te huajt. Prane saj do gjeni institucione nga me te ndryshmet dhe te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode.

Ka akses direkt ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen Ibrahim Rugova dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 800 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjente per zyra ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-13)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ne shitje ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e I...

Cmimi:80.000 Euro-128.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-14)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje tek Bryli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne...

Cmimi:950 euro/m2

Ambjent per biznes ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-15S)
Tirane,Albania

Ambient per biznes ne shitje ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te n...

Cmimi:308.000 Euro

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRR-413-16)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Kika ne rrugen Komuna e Parisit...

Cmimi:300

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRS-413-17)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:...