Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -35 m2
Cmimi - 270 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne zonen e Brrylit ne Tirane (TRR-1019-19S)

Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.

Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 35 m2 e organizuar ne ambient te hapur me nje tualet.

Zyra  ofrohet e mobiluar ne kushte shume te mira. 

Ka te instaluar 1 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka akses te lehte ne unaze, ne bulevardin Bajram Curri, ne rrugen Hoxha Tahsim etj.

 

Cmimi 270 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-215-20b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pozi...

Cmimi:90.000 Euro

Vile ne shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-114-1)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje tr...

Cmimi:280.000 Euro

Apartament ne shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane ( TRS-215-21m )
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane 21-Dhjetorit ne Tirane . Apartamenti ...

Cmimi:98.000 Euro

Toke per shitje prane bregdetit te Spilles ne Kavaje (KVS-215-1b)
Kavaje,Albania

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille te Kavajes. Poziciono...

Cmimi:20.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane , (TRS-215-22a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Osman...

Cmimi:88.000