Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -113 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-1019-20T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 113 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne kushte shume te mira.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne sallon.

Zona eshte qendrore dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen Urani Pano, sheshin Skenderbej, bulevardin Zogu I etj.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-114-57b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartam...

Cmimi:130.000 Euro

Ambjent per zyra me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-1014-77j)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti perfshin dy apa...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3 + 1 ne shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane , (TRS-214-2b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 ne shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apar...

Cmimi:1200 Euro / m2

Apartament dupleks me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-214-3)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:650 Euro

Ambjent i madh per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-214-4)
Tirane,Albania

Ambjentet per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndod...

Cmimi:5560 Euro