Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -72 m2
Cmimi - 310 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1019-21L)

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, korridor, tualet dhe ballkon.

Banesa ofrohet plotesisht e mobilaur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites dhe ballkoni ofron pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati eshte i ri, ofron ashensor, administrim dhe siguri 24 ore.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, prane saj do gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Cmimi: 310 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-617-20K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane me qendren ne...

Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-617-21L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje perballe shkolles Qemal Stafa ne Tirane. ...

Cmimi:127.000 Euro

Apartament 3+1 tek ish Ekspozita ne Tirane, (TRR-617-22T)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane. Apartament...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-617-23L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:600 Euro

Apartamentet 2+1 me qera prane hyrjes se Parkut te madh ne Tirane, (TRR-617-24d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 Euro