Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1019-22S)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Apartementi ofrohet i mobiluar ne kushte bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.

Ambienti i brendshem eshte i shtruar me pllaka.

Ka te instaluar 3 kondicioner ne secilen dhome per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte mjaft e preferuar nga vendasit dhe te huajt, prane saj gjeni sherbimet e nevojshme per komunitetin si: shopping center, dyqani, lokale, shkolla, institucione shteterore etj.

Ka akses te lehte me rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri, zonen e Bllokut etj.

 

Cmimi 400 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1116-56d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament nd...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-57L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri. Ndodhet ne...

Cmimi:350 Euro

Zyre per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1116-58K)
Tirane,Albania

Zyre per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne...

Cmimi:266.000 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-62K)
Tirane,Albania

Zyre per qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne k...

Cmimi:1000 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-1116-59d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te ...

Cmimi:400 euro