Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient per zyra me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-1019-23S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, prane restorant Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Salloni dhe dhomat jane te shtruara me parket.

Ndricimi eshte led dhe ofrohet nga spote te ndryshme.

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Ka akses direkt ne rrugen kryesore, rrugen Gjon Buzuku, rrugen Siri Kodra etj.

 

Cmimi 700 Euro/Muaj (perfshire taksat)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRS-814-20b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges Myslym Shyri. Apartamenti ...

Cmimi:68.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-814-21b)
Tirane,Albania

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Bane...

Cmimi:220 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-22b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-814-24b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai nd...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-814-25b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet n...

Cmimi:127.800 Euro