Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1019-24S)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushte bashkekohore, ambienti i brendshem eshte i shtruar me parket. 

Ndricimi eshte led, i cili ofrohet nga spote te ndryshme.

Ka akses ne rrugen e Kavajes, zones e 21 Dhjetorit, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

 

Cmimi 300 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-818-30E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-818-32E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:48.000 Euro

Vile me qera ne nje kompleks vilash ne Lunder , Tirane , (TRR-818-33a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne nje nga rezidencat me te bukura te vilave ne Lunder....

Cmimi:2300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-818-34L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ...

Cmimi:430 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane (TRR-818-35E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit D...

Cmimi:400 Euro