Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -102 m2
Cmimi - 400 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi, Tirane (TRR-213-33)

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siprfaqe 102 m2.
Apartamenti ka nje arredim shume komod e bashkekohor dhe hapesirat e organizuara ne:
- Dhome ndenje: e arreduar dhe mjaft komode.
- Kend gatimi i kompletuar me te gjithe aksesoret e nevojshem (incasso): Frigorifer; Furre pjekje; Sobe; Lavastoviglie; etj.
- 2 Dhoma gjumi te kompletuara.
- 1 Dhome garderobe: e arreduar dhe shume funksionale
- 2 tualete: njera me vaske, tjetra me kabine dushi.
- Korridor: i arreduar me dollape dhe aksesoret perkates.
- Ballkon;
Cdo ambjent eshte i pajisur me kondicioner.
Apartamenti eshte i furnizuar me uje dhe drita 24h.
Mundesi parkimi.

Cmimi 400 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-68K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane. Banesa nd...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-318-48d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Voks...

Cmimi:350 Euro

Apartament duplex me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-817-1d)
Tirane,Albania

Apartament duplex per qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. A...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-817-2K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne T...

Cmimi:400 Euro

Vile tre kateshe prane rruges Vellezerit Kondi ne Tirane, (TRR-717-70d)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Haxhi Bardhi  ne Tirane. Vila ka nje si...

Cmimi:2000 Euro