Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĆ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -27 m2- 100 m2
Cmimi - 1200 €/m2 ā‚¬
Lloji i prones -Apartament

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi, (GLS-213-1)

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi.
Resorti ndodhet ne plazhin e Gjirit te Lalzit.
Ndėrtesat dhe peizazhet nė tė gjithė resortin, kombinojnė thjeshtėsinė dhe elegancėn pėr tė krijuar njė vend tė mrekullueshėm pėr pushime.
Banesat rezidenciale kanė linja tė pastra gjeometrike tė plotėsuara edhe nga fasadat me xhama, ballkonet dhe tarracat, tė cilat sė bashku krijojnė njė ekuilibėr tė pėrsosur mes jetesės sė brendshme dhe tė jashtme.
Apartamentet nė Fazėn e parė janė shumė pranė plazhit – vetėm 2-3minuta ecje nė mes kopshteve dhe lulishteve. Faza e parė ka 5 pallate 3 katesh dhe me vetem 20 apartamente sejcila.
Dizajni vertikal i pjerrėt lejon apartamentet tė kenė sa mė shumė dritė.
Tė gjitha apartmantet do tė pėrfundojnė me standarde luksi.
Kėto apartamente aktualisht tė hedhura nė treg janė tė kufizuara nė lartėsi pėr tė siguruar ndjehsinė e dritės dhe hapėsirės brenda dhe pėrreth ēdo pallati.


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtļæ½ nļæ½ facebook!

Toke per shitje prane bregdetit te Spilles ne Kavaje (KVS-215-1b)
Kavaje,Albania

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille te Kavajes. Poziciono...

Cmimi:20.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane , (TRS-215-22a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Osman...

Cmimi:88.000 €

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko, e pershtatshme per zyra , Tirane (TRR-615-47a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozic...

Cmimi:400€

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-215-23b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane fillimit te rruges Nikolla Lena ne Tiran...

Cmimi:139.100 Euro

Apartament Dupleks ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane(TRS-215-24m )
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne rrugen  Andon Zako Cajupi ne Tirane . A...

Cmimi:405.000 Euro