Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -....
Cmimi - 1500 /m2 €
Lloji i prones -Vile

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit, (GLS-213-2)

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit
Vilat variojnë në disa tipe, me 3 dhoma gjumi, gjysmë të veçuara, dhe me 4 dhoma gjumi, të veçuara. Kemi 5 tipe vilash :
1.    Vila Coco (1a) – 400m2 parcela / 229m2 hapësira bruto
2.    Vila Marilyn (2a) – 215m2 parcela / 163.1m2 hapësira bruto
3.    Vila Audrey (3a) – 215m2 parcela / 164.3m2 hapësira bruto
4.    Vila Brigitte (4a) – 215m2 parcela / 157.6m2 hapësira bruto
5.    Vila Sophia (6a) – 215m2 parcela / 166m2 hapësira bruto
Ato janë dizenjuar nga arkitektë të cilët kanë fituar disa çmime dhe janë inspiruar nga Shtëpi plazhi moderne.
Sejcila vilë do të jetë e ndritshme dhe e bollshme, do të ketë pishinën personale, kopshte, parking dhe më e rëndësishmja do të jetë një vënd I mrekullueshëm për familjet që të kalojnë pushimet e tyre verore.
Nëse keni dëshirë të pyesni për çmimet, lutemi të na kontaktoni dhe ne do t’ju dërgojmë një brochure online me çmimet, afatet e dorëzimit dhe shërbimet eksluzive për pronarët e vilave.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-714-12k)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartam...

Cmimi:1500 euro

Godine 3 kateshe per shitje prane shkolles Jan Kukuzeli ne Durres (DRS-1216-1K)
Durres,Albania

Vile 3 kateshe ne rrugen Pal Engjelli ne Durres. Vila pozicionohet ...

Cmimi:700.000 euro

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne Unazen e re ne Tirane (TRR-714-14b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Mikel Maruli ne Tirane. ...

Cmimi:250 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane (TRR-714-17j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjet...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1 + 1 ne shitje prane Ali Demit ne Tirane (TRS-714-15b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Apar...

Cmimi:54.000 Euro