Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -....
Ēmimi - 1500 €/m2
Lloji i prones -Vile

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit, (GLS-213-2)

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit
Vilat variojnė nė disa tipe, me 3 dhoma gjumi, gjysmė tė veēuara, dhe me 4 dhoma gjumi, tė veēuara. Kemi 5 tipe vilash :
1.    Vila Coco (1a) – 400m2 parcela / 229m2 hapėsira bruto
2.    Vila Marilyn (2a) – 215m2 parcela / 163.1m2 hapėsira bruto
3.    Vila Audrey (3a) – 215m2 parcela / 164.3m2 hapėsira bruto
4.    Vila Brigitte (4a) – 215m2 parcela / 157.6m2 hapėsira bruto
5.    Vila Sophia (6a) – 215m2 parcela / 166m2 hapėsira bruto
Ato janė dizenjuar nga arkitektė tė cilėt kanė fituar disa ēmime dhe janė inspiruar nga Shtėpi plazhi moderne.
Sejcila vilė do tė jetė e ndritshme dhe e bollshme, do tė ketė pishinėn personale, kopshte, parking dhe mė e rėndėsishmja do tė jetė njė vėnd I mrekullueshėm pėr familjet qė tė kalojnė pushimet e tyre verore.
Nėse keni dėshirė tė pyesni pėr ēmimet, lutemi tė na kontaktoni dhe ne do t’ju dėrgojmė njė brochure online me ēmimet, afatet e dorėzimit dhe shėrbimet eksluzive pėr pronarėt e vilave.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtė nė facebook!

Dyqan me QERA ne Tirane 90m2, 5m i larte, prane Gjimnazit Partizani(TRR-1008)
Tirane,Albania

Jepet me QERA dyqan 90m2 prane Shkolles Partizani, Tirane. Tavanet j...

Cmimi:1,500€/Month

Per SHITJE, Dyqan tek Uji i Ftohte, Vlore | me HIPOTEKE! (VLS-1003)
Vlore,Albania

Dyqan per shitje, me Hipoteke ne zonen me te kerkuar te Vlores. Dyqa...

Cmimi:1,800€/m2

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)
Vlore,Albania

Pershkrimi i punimeve: Punimet vazhdojne per realizimin e objektit...

Cmimi:1,600-1800€/m2

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000€ (SRS-1002)
Sarande,Albania

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 kat...

Cmimi:28,000-75,000€

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480€/Muaj (TRR-1013)
Tirane,Albania

Oportunitet I rralle. 240 m2 ambjent zyre ne katin e dyte tek ish-B...

Cmimi:3,480€/Month