Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 400 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-213-34)

Apartament 2+1 me qera te kullat e ish Ekspozita “Shqiperia Sot”.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, ne katin e I te banimit.
Me siperfaqe 110 m2, apartamenti eshte i shperndare ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 2 banjo dhe 2 ballkone.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ofron drita dhe uje 24 h.
Ndertesa permban ashensor si dhe gjenerator elektrik te posatshem.
Organizimi i dhomave mund te perdoret mjaft mire dhe per zyra.
Apartartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te populluar te Tiranes, duke ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 400 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera tek Ekspozita ne Tirane (TRR-715-45m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozic...

Cmimi:400 Euro

Apartament luksoz ne shitje te Kopshti Botanik ne Tirane (TRS-414-63j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartam...

Cmimi:190.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane liqenit artificial te Tiranes (TRS-414-64b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Sht...

Cmimi:90.000 Euro

Zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-414-65b)
Tirane,Albania

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte ...

Cmimi:600 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges Abdyl Frasheri ne Tirane (TRS-614-15b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Shtepia...

Cmimi:1000 Euro / m2