Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -112 m2
Cmimi - 650 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit, Tirane (TRR-213-36)

Ambjent per zyra  me qera mbrapa Kullave Binjake ne Tirane.
Apartamenti ka siperfaqe 112 m2 te organizuar ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma(njera e pershatur si zyre, tjetra dhome gjumi), 2 korridore dhe 2 banjo.
Ambjenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, duke ofruar pamje shume te bukur dhe relaxuese nga mali i Dajtit.
Ballkoni me siperfaqe 15 m2 ka orientim nga lindja dhe sheh nga bulevardi.
Eshte shume komod dhe me sistem qendror ngrohje.

Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, ne zonen e shume kerkuar te Bllokut, por dhe jashte zhurmes se saj.

Eshte e pershtatshme per ambjent zyre gjithashtu.


Cmimi 650 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje mbrapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRS-216-64K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Apartame...

Cmimi:64.000 euro

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Panorama ne Tirane (TRS-216-65K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:60.000 Euro

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-216-66b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges Xhorxhi Martini ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:1500 Euro

Magazine me qera prane zones se Maminasit ne Durres (DRR-216-3b)
Durres,Albania

Magazina me qera ne rrugen dytesore te Maminasit ne Durres. Ndodhen...

Cmimi:12.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-216-67b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Me nje si...

Cmimi:400 Euro