Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100m2
Cmimi - 550 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-213-37E)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe dy ballkone, njeri prej te cileve eshte i mbyllur.

Ofrohet i mobiluar dhe ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Hapesirat e brendshme jane te organizuara shume mire.

Ka te instaluar dy kondicionere per ngrohje dhe ftohje, nje ne dhomen e ndenjes dhe nje ne dhomen e gjumit matrimoniale.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si bare, restorante, farmaci, dyqane etj.

Ka akses te lehte ne zonen e Ish-Bllokut, ne zonen e Liqenit Artificial dhe ne zonen e Komunes se Parisit.

 

Cmimi: 550 Euro/muaj

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-315-2m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne qender te Tiranes . Apartamenti ndodhet ne kat te 4 ...

Cmimi:250 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-315-3b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Banesa ndodh...

Cmimi:58.000 Euro

Zyre me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-1116-27K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ap...

Cmimi:600 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-315-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Ambjent me qera ne rrugen Abdyl Frasheri neTirane (TRR-315-5m)
Tirane,Albania

Ambjent me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Pozicionohet ne katin...

Cmimi:2400 Euro