Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -170 m2
Cmimi - 2000 euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-213-39)

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaqe 170 m2.
Apartamenti eshte i shperndare ne 3 dhoma dhe 1 kuzhine, banjo dhe ballkon.
Ambjenti ofrohet i pakompletuar.
Ambjentet jane te pajisura me kondicioner ne cdo dhome.
Ballkoni ofron pamje shume te bukur te Tirane.

Cmimi 2000 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-28j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndo...

Cmimi:850 euro

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-314-29b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Apartament 4 + 1 me qera per zyra prane qendres ne Tirane (TRR-314-30b)
Tirane,Albania

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:.....

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-314-31b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te Kopshti Zologjik ne Tirane (TRS-314-32b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:75 000 Euro