Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -170 m2
Cmimi - 2000 euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-213-39)

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaqe 170 m2.
Apartamenti eshte i shperndare ne 3 dhoma dhe 1 kuzhine, banjo dhe ballkon.
Ambjenti ofrohet i pakompletuar.
Ambjentet jane te pajisura me kondicioner ne cdo dhome.
Ballkoni ofron pamje shume te bukur te Tirane.

Cmimi 2000 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I Pare ne Tirane (TRR-1117-49L)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne ka...

Cmimi:300 Euro

Vile tre kateshe per shitje prane rruges Maminas-Gjiri i Lalzit ne fshatin Manez, Durres (DRS-917-1R)
Durres,Albania

Vile per shitje ne rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit. Vila ndodhet ne M...

Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1117-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shtje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane...

Cmimi:200.000 Euro

Vile 4 kateshe per shitje ne Autostraden Tirane-Durres, perballe City Park (TRS-1117-52R)
Tirane,Albania

Shtepi per shitje ne autostraden Tirane-Durres kilometri 12. Shtepi...

Cmimi:400.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1217-11R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Dyqani ka nje sipe...

Cmimi:168.000 euro