Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -103 m2
Cmimi - 170.000 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-313-42)

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 103 m2.
Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe banjo.
E pajisur me kondicioner ne cdo ambjent.
Te gjitha punimet jane te reja dhe cilesore.
Dritaret jane dopioxham duke ofruar qetesine e nevojshme.
Ballkoni mundeson pamje relaxuese te zones perreth dhe malit te Dajtit.
Uje dhe drita 24h.
Pozicioni i nderteses eshte mjaft i favorshem, pasi ndodhet afer qendrave kyce te Tiranes.
Apartamenti pozicionohet shume afer Qendres dhe Parkut te Tiranes.
Banesa perfshin te gjitha dokumentacionet e rregullta perkatese.
Apartamenti mund te sherbeje dhe per zyra, duke ofruar dhe mundesi shume te mira reklamimi.

Cmimi: 170.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-1116-3K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Apartame...

Cmimi:100.000 euro

Toke per shitje prane fshatit Qereke ne zonen e Fush-Krujes ne Tirane (TRS-715-16b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane ures se Tapizes ne Tirane. Pozicionohet prane...

Cmimi:350.000 Euro

Zyra me qera tek Ekspozita ne Tirane (TRR-715-18m)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane(TRS-213-52)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje perballe Institutit te Fiskultures ne Tiran...

Cmimi:80000 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-718-31E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Demir Progri, e cila ndodhet ne a...

Cmimi:68.000 Euro