Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
Cmimi - 350 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-313-43)

Apartament 1+1 me qera perballe shkolles ‘Petro Nini Luarasi’ ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e IX te nje pallati te ri me siperfaqe 70m2.
Banesa ofron sallonin te bashkengjitur me kuzhinen, dhomen e gjumit, korridor, banjo dhe ballkon, te mobiluara ne menyre bashkohore.
Apartamenti eshte plot drite, pasi ka orientim nga lindja.
Ndertesa perfshin ashensor dhe drita/uje 24h.
Pozicioni eshte mjaft i favorshem, pasi ndodhet shume afer me Parkun e Tiranes.

Cmimi: 350 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-116-19K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Anastas Kullurioti ne Tirane Dyqani ndod...

Cmimi:70.000 euro

Dyqan per shitje mbrapa godines se TVSH-se ne Tirane (TRS-116-20K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Themistokli Germenji  ne Tirane Dyq...

Cmimi:160.000 euro

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane (TRS-116-21b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:150.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-116-22b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:400 Euro

Vile 4-kateshe me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-818-31L)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ofron siperfa...

Cmimi:10.000 Euro