Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -47.000 m2
Cmimi - 3.000.000 EUR €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit, Tirane (TRS-313-44)

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 47.000 m2 dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim te cdo lloji fushe si banim ashtu edhe fabrika.
Toka rrethohet nga kater anet nga rruge , duke u pozicionuar ne nje zone te qete dhe shume te aksesueshme.
Pozicionohet vetem 4 km larg qendres  se Tiranes, perballe saj eshte edhe rruga nacionale.
Certifikate te rregullte pronesie si dhe studimin Master Plan.

Cmimi 3,000,000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe me qera prane rruges Arkitekt Sinani ne Tirane (TRR-1116-40K)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Bargjinet ne Tirane. Vila  po...

Cmimi:600 euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-43L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane, (TRR-1116-44d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apart...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1116-45L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:260 euro

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-1116-46d)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:250 euro