realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
mimi - 105.000 euro
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-413-11)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII dhe te fundit te nje pallati te ri.
Me siperfaqe 140 m2, banesa eshte e shperndare ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 banjo dhe korridor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkohore.
Uje dhe drita 24h. Mundesi parkimi dhe shfrytezimi te tarraces.
Ambjentet jane te pajisura me kondicioner, dhe dritaret jane dopioxham qe mundesojne qetesine e nevojshme. Ballkonet ofrojne pamje relaxuese te pyllit.
Do te mund te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar.

Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor. 


Cmimi: 105.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRS-413-58)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Me siperf...

Cmimi:2000 euro/m2

Property Details >

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane (TRR-413-59)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfa...

Cmimi:650 euro

Property Details >

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ...

Cmimi:1000 Euro

Property Details >

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndod...

Cmimi:350 euro

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane (TRS-413-63)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e I...

Cmimi:73.000 euro

Property Details >