Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
mimi - 1800 Euro/m2
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan ne shitje prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-413-48)

Dyqan ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 40 m2.
Hapesira perfshin dhe tualet brenda. Punimet e brendshme jane te reja dhe cilesore.
Sistem qendror ndricimi. Dyqani ofron dhe ambjent perpara.
Mundesi te mira reklamimi te biznesit tuaj. I pershtatshem per market, autoshkolle, klinike, zyre, lokal etj.

Cmimi: 1800 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Margarita Tutulani ne Tirane (TRS-815-55b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-815-58m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:750 Euro/m2

Apartament 3 + 1 per shitje prane liqenit Artificial te Tiranes (TRS-815-59b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:140.000 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes (TRS-616-15b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane....

Cmimi:650.000 Euro

Vila 2 kateshe per shitje rruges per tek Rana e Hedhun ne Shengjin , Lezhe , (SHS-815-1a)
Shengjin,Albania

Vila per shitje ne zonen e Shengjinit ne Lezhe. Ofrohen 2 vila 2 ka...

Cmimi:265.000 Eur