Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
Cmimi - 72.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan ne shitje prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-413-48)

Dyqan ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 40 m2.
Hapesira perfshin dhe tualet brenda. Punimet e brendshme jane te reja dhe cilesore.
Sistem qendror ndricimi. Dyqani ofron dhe ambjent perpara.
Mundesi te mira reklamimi te biznesit tuaj. I pershtatshem per market, autoshkolle, klinike, zyre, lokal etj.

Cmimi: 1800 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne Sauk, Tirane (TRR-617-55K)
Tirane,Albania

Zyre me qera buze Rruges kryesore Nacionale Tirane-Elbasan. Ambient...

Cmimi:2500 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRS-617-56L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne qendren Galeria ne Tirane Pozicionohet ne katin...

Cmimi:64.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-617-57K)
Tirane,Albania

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazi...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne Rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane (TRS-617-60K)
Tirane,Albania

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Ba...

Cmimi:140.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se 21-Dhjetorit ne Tirane (TRS-617-61L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:85.000 Euro