Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -147m2
Cmimi - 1180 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-613-36)

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.

Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh.

Kulla ne te cilen ndodhet eshte projektuar qe ne themel per biznese dhe zyra perfaqesuese.

Hapesira perfshin 147m2 te shfrytezueshem, aktualishte te ndare ne dy apartamente por qe mund te lidhen lehte me njera tjetren.

Ato perfshijne dy ambjente te medhaja pune, 3 dhoma/zyra, 2 banjo dhe 2 ballkone.

Punimet e brendshme jane te reja dhe te nje cilesie te larte.

Ne te do te gjeni:  xhama tripleks, fasade termike, sistem qendror ngrohje (inverter), tualet me pajisje cilesore hidrosanitare, mundesi krijimi te kuzhines, grila elektrik, videocetofoni etj.

Pallati ju mundeson siguri dhe qetesi 24 h; parking me kamera sigurie, ashensore, ambjente te gjelberuara; bar kafe, etj.

 

Cmimi: 8 euro/m2 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-115-20b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Selita e Vjeter ne Tirane...

Cmimi:90.000 Euro

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane (TRS-115-21r)
Tirane,Albania

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.Shtrihet ne nje truall...

Cmimi: 75.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne krah te rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-115-22b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1 + 1 per zyra me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-115-23b)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:320 Euro

Ambjent per zyra pas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-115-24r)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.Ndodhet ne katin...

Cmimi: 1200 Euro