Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Sarande
Siperfaqja -144 m2
Cmimi - 120.000 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament luksoz ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-613-1)

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande.

Ne kete apartament do te gjeni qetesine dhe luksin e kërkuar per pushimet tuaja!

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te dhe te fundit te nje ndertimi te ri.

Banesa ka nje siperfaqe prej 144 m2, te organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon.

Sic e shihni dhe nga fotot, apartamenti ka nje mobilim te nje stili te veçante dhe perfshin te gjitha pajisjet e nevojshme, te nje kualiteti te larte.

Ne te do te gjeni: kuzhine graniti, pajisje hidrosanitare teper cilesore me hidromasazh, kondicioner ne cdo dhome, sistem alarmi, siguri e larte e dyerve, etj.

Te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon, i cili ju ofron pamjen relaxuese te detit dhe ajrin e paster qe mundëson kati i fundit.

Pallati ju krijon kushtet e nevojshme, si uje dhe drita 24 h, ashensor, parking etj.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 120.000 euro i diskutueshem

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera te rruga e Barrikadave ne Tirane , (TRR-1116-42a)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vog...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-41L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRS-1116-19D)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje afer bulevardit Bajram Curri ne Tirane. A...

Cmimi:68.000 euro

Apartament 2+1 me qera afer me bulevardin kryesor te Tiranes, Deshmoret e Kombit, (TRR-1116-20D)
Tirane,Albania

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1116-21L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apa...

Cmimi:400 Euro