Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -264+200 m2
Cmimi - 2500 €
Lloji i prones -Vile

Vile me qera ne Lunder afer TEG, ne Tirane (TRR-613-46)

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes.

Vila ndodhet ne zonen e Lundres duke garantuar qetesi dhe rekals per kedo.

Me nje siperfaqe prej 400 m2 ku 264 m2 jane te brendshme.

Kati i pare na ofron nje sallon te madh me oxhak, zonen e ngrenjes, kuzhinen dhe banjo. Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi , 2 banjo dhe 2 ballkone.

Kati i trete , tip papafingo ofron perseri nje dhome ndenje , dhome gjumi bashke me bano dhe ballkon.

Me punime shume cilesore dhe e shtruar komplet me parket druri.Sistem qendror ngrohje dhe ftohje

E rrethuar nga nje oborr i gjelber i jep bukurine e duhur kesaj shtepie.

Te garantuara 2 vende parkimi.


Cmimi 2500 €/month

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-616-28K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhe...

Cmimi:1100 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges 4 Deshmoret te Selvia ne Tirane (TRR-616-29b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Vile 2 - kateshe per shitje prane Universitetit Bujqesor te Tiranes (TRS-616-30b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne zonen e Koder Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Cmimi:450.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane (TRS-616-31K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:67.000 euro

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-616-32b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:350 Euro